exclamation

2022-01-27 nuo 19:00 iki 24:00 val. bus atliekami techniniai darbai, todėl galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

DUK

Išvalyti
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
 • Asmens dokumentų išdavimas, keitimas, prašymo pateikimas 5
  • 1.

   Noriu pasikeisti savo pasą į naują, naujo pavyzdžio pasą. Ar galėčiau internete arba elektroniniu paštu gauti prašymo formą?

   Asmuo privalo pats atvykti į migracijos tarnybą pateikti biometrinių duomenų. Prašymas atspausdinamas biometrinių duomenų registravimo metu.

   Atnaujinta: 2017 05 13

  • 2.

   Ar gali pats nepilnametis pasiimti jau pagamintą asmens tapatybės kortelę iš pasų poskyrio?

   Gali vyresni nei 16 m. amžiaus vaikai.

   Atnaujinta: 2017 05 13

  • 3.

   Kokią prašymo formą reikia rašyti, norint atšaukti paso darymą, tai yra jei jau už pasą pervesti pinigai, bet žmogus apsigalvojo ir nebenori darytis paso ir nori susigrąžinti sumokėtus pinigus.
   Ir jei asmuo, kuriam yra daromas pasas yra nepilnametis, ar už jį šitą prašymą turi parašyti vienas iš tėvų savo vardu?

   Prašymų atšaukimo tvarka teisės aktuose nenustatyta. Reikėtų kreiptis į migracijos tarnybą, kurioje pateikėte prašymą.

   Atnaujinta: 2017 05 13

  • 4.

   Jūsų puslapyje neradau informacijos apie biometrinio paso išdavimą užsienyje.

   Biometriniai duomenys registruojami ir prašymai biometriniams pasams priimami visuose Lietuvos Respublikos ambasadose, diplomatinėse atstovybėse ir konsulatuose užsienyje. Šių įstaigų adresai: www.urm.lt

   Atnaujinta: 2017 05 13

  • 5.

   7 m. gyvenu Anglijoje. Paso galiojimo laikas baigėsi seniai, tačiau kadangi daug dirbau ir niekur nekeliavau neradau laiko pasidaryti naują.
   Ar galiu užsisakyti naują pasą ambasadoje turėdama tik gimimo liudijimą ir santuokos liudijimą. Jei ne, tai kaip tai galėčiau padaryti Lietuvoje, jei išsiimčiau kelionės dokumentą ambasadoje ir su juo grįžčiau Lietuvon. Lietuvoje mano gyvenamoji vieta nedeklaruota.

   Pilietis, gyvenantis užsienio valstybėje, dėl paso išdavimo ar keitimo kreipiasi į Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą užsienio valstybėje arba, jeigu jis yra atvykęs į Lietuvos Respubliką, – į pasirinktą migracijos tarnybą ir pateikti negaliojantį pasą.

   Atnaujinta: 2017 05 13