exclamation

2022-01-27 nuo 19:00 iki 24:00 val. bus atliekami techniniai darbai, todėl galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

DUK

Išvalyti
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
 • Prarastas asmens dokumentas 2
  • 1.

   Atsitiko bėda – pamečiau savo LR piliečio pasą arba jis kažkur dingo. Kita vertus, gal ir gerai, nes jam galioti liko keli mėnesiai. Gal galėtumėte patarti, ką daryti šiuo atveju, ar reikia kreiptis dėl naujo dokumento? Jei taip, kur?

   Praradus pasą ar asmens tapatybės kortelę pilietis asmeniškai turi kreiptis į bet kurią teritorinę policijos įstaigą ar migracijos tarnybą ir užpildyti nustatytos formos pranešimą apie Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančio dokumento praradimą, o pilietis esantis užsienyje į Lietuvos Respublikos konsulinę įstaigą (www.urm.lt), tam, kad prarastasis dokumentas būtų paskelbtas negaliojančiu. Dėl naujo asmens dokumento gavimo kreipkitės į pasirinktą migracijos tarnybą.
   Asmens tapatybės kortelė ar pasas paskelbiami negaliojančiais, tik piliečiui asmeniškai teritorinei policijos įstaigai, migracijos tarnybai ar Lietuvos Respublikos konsulinei įstaigai užsienyje pateikus pranešimą apie prarastą asmens dokumentą.
   Vietoj prarasto galiojančio paso ar asmens tapatybės kortelės piliečiui gali būti išduodamas laikinasis pažymėjimas.

   Atnaujinta: 2019 08 21

  • 2.

   Prieš kelias dienas man pavogė pasą su visa pinigine. Ar galite patarti kur kreiptis ir ką daryt?

   Pilietis, praradęs pasą, turi užpildyti pranešimą apie Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančio dokumento praradimą (forma) ir asmeniškai pateikti jį bet kuriai teritorinei policijos įstaigai, Migracijos departamentui ar migracijos tarnybai, o esantis užsienio valstybėje – konsulinei įstaigai. Gavus šį pranešimą, pasas skelbiamas negaliojančiu.

   Atnaujinta: 2017 05 13