ADIC lankėsi vidaus reikalų viceministras Arūnas Gražulis

Data

2018 06 22

Įvertinimas
0
2018-06-21_IMG_0001.jpg

2018 m. birželio 21 d. Asmens dokumentų išrašymo centre prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – ADIC) apsilankė naujai paskirtas, ADIC veiklą kuruosiantis, vidaus reikalų viceministras Arūnas Gražulis. Su biometrinių bei kitų asmens dokumentų saugiu išrašymo procesu susipažinęs viceministras akcentavo šių valstybės funkcijų kokybiško, saugaus ir spartaus atlikimo svarbą kiekvienam šalies piliečiui. Viceministras taip pat atkreipė dėmesį į poreikį nuolat didinti asmens dokumentų saugumą bei užbėgti už akių padirbinėjimams. Jis pabrėžė, jog dėl šių priežasčių deramas dėmesys turi būti skiriamas šiuo metu ADIC eksploatuojamos ir dar 2007 m. įsigytos asmens dokumentų išrašymo įrangos modernizavimui.

Viceministras susitiko su darbuotojais, domėjosi ir buvo supažindintas su kitomis ADIC veiklos sritimis: sertifikatų sudarymu ir tvarkymu, teikiamomis konsultacijomis telefonu, dalyvavimu Europos Sąjungos projektuose, viešųjų pirkimų eiga ir jų rezultatais. Arūnas Gražulis domėjosi ne tik ADIC veikla, bet ir darbuotojams itin aktualiomis darbo sąlygų problemomis, tad susitikimas tęsėsi ir pasibaigus darbo laikui.

Atsisveikindamas Arūnas Gražulis visiems palinkėjo ištvermės bei tolimesnės sėkmės ypač atsakingoje, taip visiems reikalingoje ir labai svarbioje veikloje.