Lietuvos policijos generalinio komisaro taurė

Data

2014 09 22

Įvertinimas
0

2014 m. rugsėjo 18-21 d. vyko 10-asis tarptautinis „Hyundai“ policijos mėgėjiško futbolo turnyras "Lietuvos policijos generalinio komisaro taurė". Čempionų lygoje visas pergales susižėrė ekipa iš Gruzijos. Antrąją vietą užleidusi Tarptautinės policijos asociacijos Vilniaus rinktinei, Asmens dokumentų išrašymo centro prie Vidaus reikalų ministerijos komanda čempionų lygoje iškovojo trečiąją vietą. Tik po atkaklių varžybų prie čempionų taurių vietas užleido Izraelio, Turkijos ir Vilniaus miesto savivaldybės futbolininkai.

Policininkų iki 35 m. amžiaus lygoje nugalėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos futbolininkai, policininkų virš 35 m. amžiaus lygoje-futbolininkai iš Lenkijos. Individualiais prizais buvo pagerbti rezultatyviausi turnyro dalyviai.

Dešimtajame futbolo turnyre dalyvavo 20 komandų, atvykusių iš 7 valstybių. Visi liko sužavėti turnyro organizatorių išradingumu ir svetingumu.