Mykolo Romerio universiteto studentų viešnagė

Data

2012 12 17

Įvertinimas
0
2012-12-19_IMG_0001.jpg

Džiugu, jog nepaisant to, kad sutartis su Mykolo Romerio universiteto Socialinės informatikos fakultetu pasirašyta dar 2009 metais, sėkmingas bendradarbiavimas iki šiol vyksta ne tik su šiuo, bet ir su kitais Mykolo Romerio universiteto fakultetais. Šių metų gruodžio 19 dieną Asmens dokumentų išrašymo centrą prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – Centras) aplankė Politikos ir vadybos fakulteto viešojo administravimo specialybės studentai.

Viešnagė prasidėjo Centro direktoriaus Ramūno Žičkio sveikinimo žodžiu bei filmo apie asmens dokumentų istoriją bei išrašymo procesus peržiūra, po kurios, lydimi Išrašymo skyriaus vedėjo Laimučio Krikštaponio bei Priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto Dmitrijaus Fedosejevo studentai turėjo progą „gyvai“ pamatyti modernų asmens dokumentų išrašymo procesą. Susipažinę su dabar veikiančia išrašymo sistema, svečiai buvo pakviesti apžiūrėti asmens dokumentų išrašymo įrangos raidos ekspoziciją bei patyrinėti ir palyginti Centre sukauptus suklastotų dokumentų pavyzdžius.

Palikdami Centrą studentai džiaugėsi įgiję naudingų žinių apie asmens dokumentų išrašymo procesus bei Centro Draugiškoje knygoje įrašė padėką už labai įdomią ekskursiją.

D. Fedosejev