Svečiuose Ahimas Hildebrandtas, aukštas pareigūnas iš Vokietijos Federacinės Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Data

2017 01 13

Įvertinimas
0
2017-01-17_IMG_0001.jpg

Asmens dokumentų išrašymo centras prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – ADIC) sukvietė institucijų, susijusių su saugiųjų dokumentų projektavimu ir gamybos priežiūra, asmens dokumentų išrašymu, išdavimu ir ekspertiniu vertinimu, atstovus į seminarą, kuriame dalyvavo ir Vokietijos Federacinės Respublikos vidaus reikalų ministerijos Asmens identifikavimo sistemų, pasų ir asmens tapatybės kortelių skyriaus vedėjas Achimas Hildebrandtas.

Seminaro dalyviams svečias pristatė naująjį Vokietijos Federacinės Respublikos pasą, kuris gaminamas ir išrašomas, naudojant unikalias saugias technologijas. 2017 m. pavasarį planuojama šio naujos kartos paso išdavimo pradžia.

Achimas Hildebrandtas seminaro dalyviams detaliau papasakojo apie Europos Komisijos 2016-12-08 Komunikatą, pateiktą Europos Parlamentui ir Tarybai – „Veiksmų planą stiprinti Europos atsaką į kelionės dokumentų klastojimą“. Seminaro dalyviai apsikeitė įžvalgomis apie šiuo metu įdiegtų sprendimų efektyvumą, pasidalino dokumentų technologinės apsaugos tolimesnio stiprinimo idėjomis, apsvarstė ADIC pasiūlymus, įgyvendinant veiksmų planą ir atnaujinant privalomas ar papildomas dokumentų apsaugos nuo padirbinėjimo priemones.

D. Fedosejev