Vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno apsilankymas

Data

2017 06 28

Įvertinimas
1
2017-06-27_IMG_0001.jpg

2017 m. birželio 27 d. Asmens dokumentų išrašymo centre prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos lankėsi vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas ir susipažino su asmens dokumentų išrašymo procesu.

Susitikimo su įstaigos vadovais metu trumpai pristatyta Lietuvos asmens dokumentų istorija ir šiuolaikiškų pasų technologinė apsauga. Ministras domėjosi išrašymo įrangos technine būkle, kaštais ir galimybėmis užtikrinti asmens dokumentų išrašymą ir išdavimą laiku.

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas susitiko su įstaigos darbuotojais ir pasveikino futbolo komandą, kuri šauniai atstovavo Lietuvai ir tapo 18-ojo migracijos ir prieglobsčio tarnybų tarptautinio turnyro nugalėtoja.

Ministras pasidžiaugė draugiška įstaigos atmosfera, pozityviai įvertino asmens duomenų apsaugos ir kitas įdiegtas saugų išrašymo procesą užtikrinančias priemones, domėjosi darbuotojams rūpimais klausimais. „Jūsų darbas labai matomas ir vertinamas!“ – visiems už pastangas padėkojo vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.